prezenty slubne dla panny młodej - pomysły

Prezent dla przyszłej Panny Młodej – prezenty ślubne

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla koleżanki, z którą świętujesz jej wieczór panieński? Chcesz ją zaskoczyć czymś niezwykłym i dotąd nie spotykanym? Nie martw się! Pomożemy Ci! Poniżej przedstawiamy listę upominków, które z pewnością usatysfakcjonują przyszłą Pannę Młodą.

1. Koszulka z typowym napisem – warto zwrócić uwagę na fakt, iż podarunek powinien mieć charakter symboliczny, wobec tego należy unikać zwykłych prezentów typu sweter czy buty na obcasie. Jeżeli jednak nasza solenizantka jest oddaną miłośniczką garderoby, to należy pomyśleć nad kupnem/zaprojektowaniem koszulki/sukienki, na której będzie widniał symboliczny napis, najczęściej żartobliwy. Przykładowe napisy to: Żona idealna, Ostatnie chwile wolności, Królowa imprezy, Game over, Drużyna Panny Młodej, itp. Z takimi napisami równie dobrze sprawdzają się kubki.

2. Poradnik małżeński – przydatnym i oryginalnym podarunkiem może być również książka na temat dobrego małżeństwa, opisująca najczęściej problemy, które mogą pojawić się w małżeństwie oraz konkretne wskazówki, jak je rozwiązać.

3. Ozdoby, zawieszki – ciekawym pomysłem na prezent są również ozdoby lub ramki, które można przypiąć bądź zawiesić z napisami: Home is there where heart is, Sweet Home, itp. Taki napis z pewnością powinien zadowolić przyszłą Pannę Młodą, która właśnie pakuje walizki do nowego lokalu.

4. Konserwa na wieczór panieński – jest to jeden z najbardziej symbolicznych i nadzwyczajnych podarunków na wieczór panieński. Dobry humor i świetna zabawa to podstawy udanej imprezy, a puszka ze śmiesznymi gadżetami na pewno to zapewni.

5. Gry małżeńskie – kolejnym oryginalnym prezentem na wieczór panieński są gry planszowe przeznaczone specjalnie dla małżonków, które rozwijają komunikację między nimi. Przykładem takiej gry może być Ego Love, która zawiera pakiet pytań, dzięki którym małżonkowie mogą dowiedzieć się o sobie nawzajem dużo więcej niż do tej pory wiedzieli.

6. Gadżety na noc poślubną – dobrym pomysłem na zadowalający prezent i rozkręcenie dobrej zabawy na wieczór panieński jest podarowanie przyszłej Pannie Młodej pudełka z niespodzianką. Kup zwykłe pudło z Ikei i sporządź na nim napis: „gadżety na doskonałą noc poślubną”. W środku pudełka powinny znaleźć się taki drobiazgi jak: damska, bielizna, pończochy, lubrykanty i olejki intymne.

7. Różowe kajdanki – nie zapominajmy, że odpowiedni wieczór panieński powinien uwzględniać 2 najważniejsze rzeczy: dobry humor i relaks. Dlatego ciekawym pomysłem jest również podarowanie różowych kajdanków lub kajdanków z futrem.

8. Pakiet SPA Ladies night – podaruj przyszłej Pannie Młodej znakomite chwile ostatniej wolności dzięki kilkudniowej wycieczce do SPA, podczas której poczuje się jak nowonarodzona.

9. Gadżety kuchenne ze śmiesznymi napisami – wśród najlepszych upominków doskonale sprawdzają się gadżety kuchenne takie jak: czajniki, garnki, patelnie, rękawice oraz fartuchy z napisami typu: Sprzątanie czy bzykanie, Niech to będzie Ci podporą, gdy mąż wróci późną nocą, Czas na obiad, Dzwonek od męża, Dzisiaj gotujemy razem, itp. Wiele takich akcesoriów znajdziesz w sklepach online.

10. Złota rybka – chcesz zachwycić Pannę Młodą czymś wyjątkowym? Kup złotą rybkę! Taka mała istota nie tylko oczaruje swoim wdziękiem, ale również okaże się znakomitą przyjaciółką i towarzyszką Panny Młodej na nowej drodze życia. A może dodatkowo przyniesie jej szczęście?

Oto przedstawiliśmy kilka najciekawszych pomysłów na prezent dla przyszłej mężatki. Wybierz któryś z nich i ciesz się nim razem ze swoją przyjaciółką!

Dodaj komentarz

jak wygląda kościół mariacki w krakowie Previous post Gdańskie atrakcje: Kościół Mariacki – przewodnik i historia
dom inteligentny i sprzęt domowy Next post Technologia w polskim domu, czyli, kto bogatemu zabroni?