Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
www.adwentysci.waw.pl

Dźwiękowa książka w mp3!

REKLAMA | 19/04/2007 | Jan Kot
Większość z nas popełnia ten błąd. Patrzymy na ludzi i spodziewamy się, że zobaczymy Boga. Przyglądamy się religiom. Patrzymy nawet w lustro. Bez wątpienia, jesteśmy rozczarowani, ponieważ Oczekiwaliśmy lepszego obrazu Świętego Boga. Niezliczona ilość ludzi odwróciła się od Boga, bo wydawało im się, że zobaczyli Go w kimś lub w kościele... i, szczerze mówiąc, nie podobało im się to, co widzieli.

Książka, którą masz przed sobą jest o Bogu. Nie o ludziach ani wyznaniach religijnych, które twierdzą, że reprezentują Boga, ale o Bogu; na podstawie tego, jak Sam przedstawił Swój prawdziwy charakter. Okazuje się, że Bóg jest dokładnie taki, jak oczekiwaliśmy. Niesamowicie piękny. Ale musisz zamknąć oczy i otworzyć swoje serce, by Go zobaczyć.

Zamknij oczy na Paskudne obrazy boskości, tak bardzo rozpowszechnione na całym świecie i otwórz Swój umysł na doskonały wizerunek Boga przedstawiony w osobie Jezusa Chrystusa...
Zamówienia na książkę w formacie mp3 prosimy kierować pod adres:

ORTV Głos Nadziei
00-365 Warszawa
skr. pocztowa 22


tel. (+48 22) 31 31 436Zobacz inne produkty studia

"Głos Nadziei"
MEDIAREKLAMA
REKLAMA
ADRA DLA DZIECI
(c) 2006-2012 Adventist Warsaw Media Group - Niniejszy serwis jest niedochodową i wolontaryjną działalnością członków zboru Warszawa-Centrum.